Líbí se vám naše webové stránky ? Doporučte je vašim známým, přátelům nebo kamarádům.

Našim společným cílem je vsadit a vyhrát.

 

Samozřejmě, že všichni chceme pokořit tu nejvyšší hranici, kterou je Superjackpot Sportka, ale mnoho z nás se specializuje na rozpisové sázky, ve kterých je možno získat větší počet nižších pořadí. V celkovém součtu to dělá celkem slušné peníze. V podstatě nemusí pršet, stačí když kape.

 

Jestliže nechcete každý středeční a nedělní tah Sportky sázet plnou sázenku a investovat tak do sázky vždy 220,- Kč, určitě ve vašich finančních možnostech bude vsadit např. jeden nebo dva sloupečky bez toho, aby vás zajímala doplňková hra Šance. Pak váš vklad do hry bude 20 nebo 40,- Kč a i v tomhle okamžiku budete hrát o 1. pořadí ve Sportce, kdy Jackpot Sportky v 1. pořadí bývá několik miliónů, někdy i několik desítek miliónů korun.

 

A o to se již při tak malém vkladu opravdu vyplatí hrát. Co když se to štěstí unaví a výhra připadne právě vám ?

 

Vyhráli jste ve Sportce, Kasičce nebo vám přinesla peníze jiná hra , kterou provozuje společnost Sazka ? Pokud je vaše odpověď záporná, tak nezoufejte.

 

Kdo nehraje – nevyhraje.

 

Popřejme si úspěch ve hře a jdeme na to.

 

admin

 

 

 

Citace e-mailu jednoho nejmenovaného uživatele webové stránky :

„ Velmi často sleduji vaše webové stránky. Hodně jsem se zde naučil. Škoda, že mě nemůžete naučit také správně používat klávesnici u mého počítače. Napsat slovo Sportka u mě bývá někdy velký problém - obvykle napíši : Sportks, Sportw, Sportkas nebo Sportkaw. To jsem ale šikula ! No tak snad se to také někdy naučím a tažená čísla Sportky dokáži najít rychle a snadno. Děkuji za vaše informace.„